Škola Staré Ždánice

Plavecká výuka v roce 2020

Informace o plavecké výuce pro rok 2019/2020:

Plavecká výuka se uskuteční od 24. února 2020 do 4. května 2020. Vždy v pondělí.  Pokud se dítě nebude účastnit výcviku (ze zdravotních důvodů – nutné přinést lékařskou zprávu nebo doporučení) Odjezd od školy je v 10,30 hodin. Návrat do školy je v 13,30 hodin. Oběd bude po návratu z plavání. Žáci nesmí nosit na plaveckou výuku hodinky, peníze, řetízky, otevírací náušnice, prsteny, skleněné nádoby (např. na šampon) apod. Za ztrátu předmětů neručí ani plavecká škola, ani základní škola. Na plaveckou výuku je nutné nosit plavky, ručník, mýdlo, děvčata gumičky do vlasů, dvě igelitové tašky, vhodné oblečení na zpáteční cestu (kulich, šála a rukavice). Děti s infekčními bradavicemi, exémem, záněty a děti jinak nemocné do bazénu nepatří. Úhrada dopravy na plavecký výcvik by měla být z dotace MŠMT – máme podanou žádost. V případě, že dotaci nepřiznají, bude platba vyčíslena v průběhu plaveckého výcviku. Pronájem bazénu a plavecká výuka bude hrazena z prostředků státních financí a z prostředků přidělených obecním úřadem.

Spejchlík

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.