Škola Staré Ždánice

Příprava na oslavu 150 výročí vzniku školy ve Starých Ždánicích

Vážení spoluobčané!

 

V tomto školním roce oslaví naše základní škola 150 let od založení.

Jednou ze součástí oslav bude i výstava v nově zrekonstruovaných prostorách Obecního úřadu ve Starých Ždánicích, a proto se na Vás obracíme s velkou prosbou o zapůjčení různých archiválií, jako například fotodokumentace, vysvědčení, pochvalných i kárajících listů, diplomů a dalších papírových dokumentů, a školních potřeb například staré aktovky, penály, kalamáře, psací brka, rákosky, pravítka kružítka a další školní předměty.

Vše bude řádně katalogizováno a po skončení výstavy vráceno majitelům.

 

Za případnou pomoc všem děkujeme. Termín a průběh oslav bude všem včas oznámen.

 

Mgr. Vít Spejchlík

ředitel školy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.